Sözleşmeler

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ilkeleri examnavigator.com tarafından gizlilik ile ilgili sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler, examnavigator.com web sitesi üzerinde bilgiyi toplama ve bu bilgilerin dağıtımı hakkındaki kuralları içermektedir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanma Amacı

Kullanıcının IP adresi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve web sitemizi yönetmek için kullanılmaktadır. Kullanıcının IP adresi, kullanıcıyı ve üyelik bilgilerini tanımak ve açık demografik bilgilerinin toplanması için kullanılmaktadır.

Sitemizde mevcut olan bilgileriniz 3. kişilere kullandırılmaz, onlarla paylaşılmaz veya pazarlanmaz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Sitemizin kayıt bölümünde kullanıcılara ait iletişim bilgileri (isim, adres, telefon vb.) istenmektedir. Bu bölümde elde ettiğimiz bilgiler kullanıcılara sistem hakkında yeni bilgiler, duyuru ve kampanya haberlerini göndermek için kullanılabilir.

Sipariş Güvenliği

Sitemizin sipariş bölümünde kullanıcılardan kredi kartı ile ödeme yapacaklar ise kredi kartı bilgileri istenecektir. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanıp ödeme yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgiler hiçbir surette şahsımız tarafından kayıt altında tutulmayacaktır.

Sitemizde mevcut olan bilgileriniz en üst güvenlik tedbirleri ile korunmakta ve 3. kişilerin eline geçmesi engellenmektedir.

Sitemizde kayıtlı bulunan e-posta, telefon bilgileri üzerinden yeni kampanyaların duyurulması ve diğer bilgilendirmeler ile ilgili sizinle temas kurulabilir.