Sözleşmeler

Temel Üyelik Paketi

examnavigator.com sitesine giriş yapan ve Exam Navigator sistemini kullanan kişilerin sözleşmede yazan şartları dikkatlice okuduğu ve aynen kabul ettiği ve sözleşmeye aykırı davranışların kişiler için hukuki ve cezai yükümlülükler getireceğini bilmeleri gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeyen bir kişinin siteye erişimi mümkün değildir.

examnavigator.com fikri haklara saygılı olup, aynı saygıyı kullanıcılardan da beklemektedir. Kullanıcılar hiçbir surette examnavigator.com sitesinin sahip olduğu fikri hakları ihlal edemez. examnavigator.com sitesinin isim hakkı, site tasarımı, kullandığı şablonu, sistem içindeki tüm döküman, program ve metinlere ait hakları saklıdır. Sistem içindeki hiçbir sayfa, metin, grafik ve diğer unsurlar izin almadan kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz ve internet veya herhangi bir yerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı examnavigator.com Uzaktan Eğitim sistemini kullanırken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı davranışta bulunmayacaktır. Bulunursa sorumluluğu tamamen kullanıcının kendisine aittir.

examnavigator.com kullanıcılara İnternet üzerinden 7 / 24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek internet ve erişim ve altyapı sorunlarından examnavigator.com sorumlu tutulamaz.

examnavigator.com kullanıcının kişisel bilgilerini bilinen en yüksek güvenlik standartlarında koruyacağını kabul ve taahhüt etmektedir. Ancak, examnavigator.com sitesine yapılacak kötü amaçlı saldırılar veya Microsoft işletim sisteminin kendi açıkları sonucunda Kullanıcının kişisel bilgilerinin 3. Kişilere geçmesi sebebiyle oluşan maddi veya manevi zarardan examnavigator.com sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı examnavigator.com sitesine üye olurken tüm kişisel bilgilerinin eksiksiz ve doğru olduğunu kabul eder.
Kullanıcı erişim hakkını taraflar arasında yazılı bir sözleşme olmaksızın üçüncü bir kişinin kullanımına sunamaz, devredemez ve satamaz. Kullanıcı aynı anda sisteme birden fazla bilgisayardan giriş yapamaz.

Kullanıcı sisteme veya sistem içindeki bir kullanıcıya hukuka, ahlaka ve görgü kurallarına aykırı biçimde zararlı, taciz edici, müstehcen, ırkçı, etnik ve benzer nitelikte bilgi, donanım, ileti veya diğer materyaller gönderemez.

Kullanıcı sisteme veya sistem içindeki bir kullanıcıya reklam içerikleri bulunan iletiler gönderemez.

Kullanım Şartlarına uymayan bir kullanıcıya examnavigator.com üyelikten men etme hakkını saklı tutar. Bu durumda kullanıcı examnavigator.com sitesinin sağladığı tüm veri ve dökümanları yok etmek mecburiyetindedir.