Sıfırdan Hazırlan

Exam Navigator sizi temelden alıp en üst seviyelere ulaştıracak kaynak ve içeriğe sahiptir. Bir kurs veya dersanenin vereceği bilgiden çok daha fazlasını Exam Navigator sisteminde bulacak ve sınavlara hazırlanırken bireysel çalışmanın konforu ve keyfini yaşayacaksınız.

YDS’ye “sıfırdan” nasıl hazırlıyoruz?

Exam Navigator geçmiş yılların sınav sorularını en detaylı ve kapsamlı şekilde analiz eden sistemi sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bu sistem hazırlanırken başlangıç düzeyinde İngilizce bilen kişiler baz alınmıştır.

Exam Navigator sisteminde sadece doğru yanıtın neden doğru olduğu değil, aynı zamanda yanlış seçeneklerin neden yanlış oldukları da analiz edilmektedir. Bu sayede, sıfırdan başlayan öğrenciler öğretmen veya ek bir kaynağa ihtiyaç duymayacaktır.

Exam Navigator sisteminde tüm soruların, paragrafların ve seçeneklerin çevirileri bulunmaktadır. Böylece sıfırdan başlayan bir öğrenci soruyu anlamada zorluk yaşamayacaktır.

Exam Navigator sisteminde binlerce özgün soru ve bu özgün soruların tamamının videolu çözümleri bulunmaktadır. Dolayısıyla sıfırdan başlayan öğrenciler çözemedikleri soruları videolu soru çözümlerinden izleyip eksiklerini giderebilirler.

Exam Navigator kelimeleri oyunlar ve bulmacalar yoluyla öğreten bir sistemi sizlerin kullanımına sunmaktadır. Çıkmış sorularda geçen kelimeleri oyunlar yoluyla ve temel düzeydeki 2000 kelimeyi ise bulmacalar yoluyla öğrenecek ve kısa sürede binlerce kelimeye hakim olacaksınız.

Exam Navigator üyeliği ile birlikte 6 kitap adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir. Bu kitaplarda geçen soruların tamamının çözümlü videoları da Exam Navigator sitesinde mevcuttur.

Exam Navigator sayesinde sınavlara 7/24 çalışma imkanına kavuşacaksınız.

Reading Navigator kitabında tüm okuma parçalarının çevirileri mevcut olup, tüm çeviriler renklendirilerek “sıfırdan” başlayan bir öğrencinin bile tam olarak anlaması amaçlanmıştır.

Exam Navigator sisteminde Gramer Konu anlatımları hem yazılı hem de görsel olarak bulunmaktadır. Gramer anlatımları “sıfırdan” başlayan bir öğrenci temel alınarak yapılmıştır.

Sınav kelimeleri çözülürken sürekli tekrar yönteminden yararlanılmaktadır. Her dönem kendi içinde tekerrür eden kelimeler ile kısa sürede binlerce kelimeyi kalıcı şekilde öğreneceksiniz.

Exam Navigator sisteminde bulunan sözlükten yararlanarak kelime düzeyinizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Exam Navigator sisteminde çıkmış sorular analiz edilirken o soruya ait teknikler de verilmektedir. Bu teknikler sayesinde soruları daha kolay çözme imkanınız vardır.

Exam Navigator sistemi ile öğrenmesi eziyet haline gelen “Phrasal Verbs” kısmı içinde birçok içerik mevcuttur. Bu sistem sizlere yetecek düzeyde Phrasal Verb bilgisi sunmaktadır.

Sadece sınav kelimeleri değil Mesleki Bazdaki Kelimelere de Exam Navigator ayrıcalığı ile ulaşmış olacaksınız. Havacılık İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi vb. alanlarda sık kullanılan kelimeleri oyunlar yoluyla öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Exam Navigator sistemi ile öğrenme hızını siz belirleyeceksiniz. Bu sistem ile hiçbir konuyu kaçırmayacak ve çalışmak istediğiniz zaman ve süratte ilerleme kaydedeceksiniz. Bir bakıma, bu sistemde tek limit Sizsiniz.

Exam Navigator sistemine İnternet bağlantısı olan heryerden ve her cihazdan ulaşmanın konforunu yaşayacaksınız.

Exam Navigator paket ve seviye karmaşasına son vermektedir. Bu sistemdeki tüm içerik ve videolara tek bir paket ile “sınırsız” bir şekilde ulaşacak ve size göndereceğimiz kitaplar ile kalıcı öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

Exam Navigator sizi kurs, dersane, özel ders vb. sıkıntılardan kurtaran bir sistemdir. Bu sistemde kendi seviyenizi kendiniz belirleyecek ve kendi çalışma hızında ilerleyerek bireysel çalışmanın çoğu zaman neden daha verimli olduğunu görmüş olacaksınız.