Sözleşmeler

İade ve İptal

Examnavigator.com sitesinde "Demo" üyelik kısmı bulunmaktadır. Bu kısımda kullanıcılar sisteme ücretsiz erişim olanağı sağlarlar. Ücretli üyeliğe karar vermiş ve kaydını yaptırmış bir kullanıcı, Demo üyelikten eğitim panelini incelemiş ve almış olduğu paket ile ilgili tüm bilgilere haiz olduğunu kabul etmiş sayılmaktadır. Bu bakımdan üyeliğin iptali söz konusu değildir.

Sisteme Erişimin Durdurulması

Exam Navigator sözleşme maddelerine aykırı davrandığını düşündüğü kullanıcının sisteme erişimine her zaman engel olma hakkına sahiptir. Bu durumda, kullanıcı Exam Navigator sisteminden elde ettiği tüm verileri yok etmek yükümlülüğündedir.

Garanti Koşulları

Exam Navigator sistem kullanıcısı olmaktan doğabilecek, doğrudan veya dolaylı vuku bulacak, nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Exam Navigator sistesi kesinlikle sorumlu tutulamaz. Exam Navigator sistemi olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, hiçbir koşula bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir bölümünü değiştirmeye, kaldırmaya, güncellemeye veya yenisini ilave etmeye haizdir.

Adres Bilgileri

En-Dil Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti.
e-posta: [email protected]
Tel: 0505 055 88 89