Grammar Navigator

Grammar Navigator

Grammar Navigator


İngilizce sınavlarda başarılı olmanın temel anahtarı iyi bir Gramer bilgisinden geçmektedir. Özellikle okuduğunu anlamayı gerektiren bu sınavlarda Kelime Bilgisi kadar Gramer Bilgisi de önemli bir yer tutmaktadır. Söz gelimi, sınavda bir paragraf sorusu çözerken bile Gramer Bilgisi sorunun doğru çözülmesini önemli derecede etkilemektedir. Soruların bizden ne istediğini anlamamız için cümlelerin ne anlama geldiğini çok iyi tespit etmemiz gerekmektedir. Bu yüzden sınavlarda başarılı olmak için Gramer Bilgimizi mümkün mertebe geliştirmek zorundayız.

Tamamı ‘Özgün’ sorulardan oluşan bu kitap sınavlarda Gramer eksiğinizi gidermede eşsiz bir kaynak niteliği taşımaktadır. Kitapta bulunan sorular yeni YDS formatına uygun olup sizleri sınavlarda ihtiyacınız olan Gramer bilgisinin üzerine çıkarmayı hedefler bir anlayışla hazırlanmıştır.

‘Grammar Navigator’ kitabının tüm sorularının Videolu Analizleri sitemizde mevcuttur. Çözmüş olduğunuz her testin ardından sitemizde bulunan Videolu Analizleri seyrederek eksiksiz bir öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

Ayrıca kitapta anlaşılmayan hiçbir ifadenin kalmaması amacıyla tüm soruların Türkçe çevirileri sitemize eklenmiştir. Dolayısıyla, anlamadığınız sorunun veya cümlenin Türkçe çevirisine sitemizden erişmeniz mümkündür.

Son olarak kitapta bulunan önemli kelimelerin veritabanı oluşturulmuş olup, bu veritabanı sitemizde bulunan oyunlara yüklenmiştir. Bu oyunları oynarken kitabımızda geçen kelimeleri de çalışmış olacaksınız.

Faydalı olması dileğiyle...