Vocab Navigator

Reading Navigator

Vocab Navigator


İngilizce sınavlarda başarılı olmak isteyen bireylerin Kelime Bilgisi’nin çok iyi düzeylerde olması gerekmektedir. Bu sınavlar bireylerin okuduğunu anlama yeteneğini ölçmesi sebebiyle, kelime bilgisi bu tür sınavlarda çok önemli bir yer tutmaktadır. Tamamı ‘Özgün Sorular’dan oluşan bu kitap yeni YDS formatına uygun olup, sınavlarda ihtiyaç duyulan Kelime Dağarcığı’na en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir.

‘Vocab Navigator’ kitabının tüm sorularının Videolu Analizleri sitemizde mevcuttur. Çözmüş olduğunuz her testin ardından sitemizde bulunan Videolu Analizleri seyrederek eksiksiz bir öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

Seçeneklerde geçen binlerce kelimenin İngilizce eşanlamlarını (Synonym) da sitemizde bulacaksınız. Böylelikle, bu soruları analiz ederken aynı zamanda on binlerce kelimeyi de çalışmış ve bunlardan binlercesini öğrenmiş olacaksınız.

Ayrıca kitapta anlaşılmayan hiçbir ifadenin kalmaması amacıyla tüm soruların Türkçe çevirileri sitemize eklenmiştir. Dolayısıyla, anlamadığınız sorunun veya cümlenin Türkçe çevirisine sitemizden erişmeniz mümkündür.

Son olarak kitapta bulunan önemli kelimelerin veritabanı oluşturulmuş olup, bu veritabanı sitemizde bulunan oyunlara yüklenmiştir. Bu oyunları oynarken kitabımızda geçen kelimeleri de çalışmış olacaksınız.

Faydalı olması dileğiyle...